آیلتس تضمینی

موضوعی که اکنون به بررسی آن می پردازیم آیلتس تضمینی است و امیدوارم مطالبی که گردآوری کرده ایم برای شما کارآیی داشته باشد. گرامر رو قورت بده همین الان دانلود کنید. صفر تا صد گرامر انگلیسی …

[button color=”pink” size=”medium” link=”https://www.xn--mgbtb3f1z.com/%DA%AF%D8%B1%D8%A7%D9%85%D8%B1-%D8%B1%D9%88-%D9%82%D9%88%D8%B1%D8%AA-%D8%A8%D8%AF%D9%87/” icon=”” target=”true”]دانلود گرامر رو قورت بده![/button]

 

در ابتدا به موسسات محبوب زبان آموزان می پردازیم. معمولا زبان آموز به موسسه هایی رجوع می کند که دارای آیلتس تضمینی است.

منظور از تضمین کردن آیلتس این است که شیوه تدریس به حدی حرفه ای انجام می شود که موسسه قبولی زبان آموزان خود را تضمین می کند.

داوطلبان برای قبولی در آزمون آیلتس مبلغ و زمان زیادی صرف می کنند چرا که برای طی شدن روند مهاجرتی خود به مدرک آیلتس نیاز دارند. به همین منظور به سراغ موسساتی می روند که درصد قبولی زبان آموزان آن ها بالا است.

موسسه های حرفه ای با تضمین قبولی شما کلاس ها را آغاز می کنند. در این کلاس ها از بهترین روش تدریس و معتبرترین کتاب ها استفاده می شود. در ادامه بیشتر درباره این کلاس ها صحبت می کنیم.

آیلتس تضمینی

در زیر اطلاعات مربوط به آیلتس تضمینی را شرح داده ایم :

در آیلتس تضمینی معمولا تعداد افراد و گروه بندی هر کلاس در تعداد کمی صورت می گیرد چرا که افزایش تعداد زبان آموزان منجر به کاهش کیفیت تدریس و عدم رسیدگی به اشکالات همه زبان آموزان می شود. به همین دلیل بیشتر موسسات ترجیح می دهند در تعداد کم و در صورت تمایل زبان آموز کلاس را خصوصی دایر کنند.

در کلاس های خصوصی و نیمه خصوصی به سوالات زبان آموزان در هر تعدادی که باشد پاسخ داده می شود و مدرسان با تجربه با بهره گیری از شیوه های مختلف به آموزش آیلتس می پردازند.

مطلب بعدی مربوط به هزینه های آیلتس تضمینی است. هزینه کلاس های تضمین شده آیلتس بیشتر از کلاس های معمولی می باشد چرا که انرژی بیشتری برای یادگیری زبان آموز گذاشته می شود و با بهره گیری از همه ظرفیت های موجود زبان آموز را از نظر علمی و روحی برای آزمون آیلتس آماده می کنند.

نمره ای که موسسه به زبان آموز قول می دهد در آیلتس کسب کند معمولا 7 به بالا می باشد و مدت برگزاری کلاس های آیلتس تضمینی نیز به سطح شما بستگی دارد. ممکن است شما در عرض یک ماه برای آزمون آیلتس آماده شوید یا احتمال دارد تا یک سال زمان برای آمادگی شما نیاز باشد.

بنابراین توجه داشته باشید که نباید در یادگیری زبان انگلیسی عجله کنید و به دلیل هزینه های زیاد ثبت نام آیلتس ابتدا سطح زبان خود را ارتقا داده و بعد در این آزمون شرکت نمایید.

برگزار کنندگان کلاس آیلتس تضمینی به حدی بر کار و شیوه تدریس خود اطمینان دارند که این کلاس ها را با قول قبولی زبان آموز دایر می کنند.
نکته قابل توجه در مورد کلاس ها این است که از آنجایی که زبان آموز کاملا تضمین شده و با شرط قبولی در آیلتس در این کلاس ها ثبت نام می کند عدم موفقیت او در آزمون آیلتس منجر به بازگرداندن پول پرداختی به موسسه خواهد شد. این موضوع سبب جذب زبان آموزان به کلاس های تضمینی آیلتس شده است.

ضمن اینکه این کلاس ها با توجه به نظر شما به صورت عمومی یا خصوصی برگزار می شود. اگر می خواهید کلاس خصوصی را انتخاب نمایید می توانید درخواست خود را مطرح کرده و بعد از هماهنگی های لازم کلاس شما شروع می شود.

توجه داشته باشید که در یک موسسه آیلتس تضمینی اساتید زیادی به تدریس مشغول هستند و شما عزیزان می توانید پس از تحقیقات و استفاده از تجربه سایر داوطلبان آیلتس یکی از با تجربه ترین و بهترین مدرس را انتخاب نمایید. انتخاب مدرس از اهمیت زیادی برخوردار است و می تواند موجب موفقیت یا عدم موفقیت شما شود به همین منظور با دقت بالا مدرس خود را برگزینید.

سخن پایانی با داوطلبان محترم آیلتس :

در پایان به همه داوطلبان ارجمند آیلتس توصیه می کنیم که پس از یادگیری کامل زبان انگلیسی در آیلتس شرکت کنند. بیشتر دانشگاه های معروف جهان تنها داوطلبانی را جذب می کنند که نمره آیلتس آن ها از 7 بیشتر شده باشد. بنابراین در این زمینه تلاش شما از هر موضوع دیگری مهمتر و با اولویت تر می باشد.

ضمن اینکه نمره آیلتس به دانشگاهی که انتخاب کرده اید بستگی دارد. پیشنهاد می کنیم در کلاس آیلتس تضمینی شرکت فرمایید تا بهتر از سایر داوطلبان برای آزمون آماده شوید به خصوص اگر آیلتس شما از نوع آکادمیک است سوالات مشکل تر بوده و برای قبولی به تلاش بیشتری نیاز دارد.

 

[box type=”success” align=”” class=”” width=””]

برای دانلود کتاب جامع آموزش گرامر انگلیسی به زبانی ساده و قابل فهم بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

[button color=”red” size=”medium” link=”https://www.learnengli30.com/گرامر-رو-قورت-بده/” icon=”” target=”true”]گرامر رو قورت بده![/button]

[/box]

مطالب مرتبط:

مدت زمان امتحان آیلتس

جواب آزمون آیلتس چند روزه میاد

نمره دهی آیلتس

آموزش آیلتس

با تشکر از همراهی شما امیدوارم داوطلبان محترم به خوبی با مبحث آیلتس تضمینی آشنا شده باشند.

دیدگاهتان را بنویسید