بهترین کتاب برای آیلتس

امروز با موضوع بهترین کتاب برای آیلتس در خدمت شما خواهیم بود. برای قبولی در یک آزمون بسیار مهم مانند آیلتس باید کتاب های معتبری را تهیه نمایید.

آموزش گرامر انگلیسی از پایه با گرامر رو قورت بده!

[button color=”pink” size=”medium” link=”https://www.xn--mgbtb3f1z.com/%DA%AF%D8%B1%D8%A7%D9%85%D8%B1-%D8%B1%D9%88-%D9%82%D9%88%D8%B1%D8%AA-%D8%A8%D8%AF%D9%87/” icon=”” target=”true”]دانلود گرامر رو قورت بده![/button]

 

معرفی بهترین کتاب برای آيلتس و کسب نمره بالا

اگر کتاب های معتبر و تخصصی آیلتس را شناسایی کرده و سپس خریداری کنید می توانید شروع به خود خوانی کرده و با بهره گیری از این کتاب ها به نمره خوبی دست یابید. بنابراین این نکته را توجه داشته باشید که تلاش و صرف زمان زیاد برای مطالعه بهترین کتاب ها کاملا نتیجه بخش بوده و شما را به هدف خود می رساند.

پیش از بررسی کتاب های به چاپ رسیده آیلتس به این موضوع توجه کنید که باید با توجه به شرایط خود بهترین انتخاب را برای برگزیدن کتاب های آیلتس داشته باشید. اینکه در کدام یک از انواع آزمون آیلتس شرکت کرده اید باید در انتخاب شما تاثیرگذار باشد و سطح تسلط شما به زبان انگلیسی یکی دیگر از ملاک های انتخاب کتاب می باشد. برای مثال برخی کتاب ها مخصوص افرادی هستند که در زبان انگلیسی در سطح بسیار خوبی قرار دارند و این نوع کتاب ها برای افراد مبتدی کارآمد نمی باشد.

در ادامه معروف ترین کتاب های آیلتس را به همراه محتوا آن ها معرفی می کنیم. تا پایان همراه ما باشید تا با بهترین منابع آیلتس آشنا شوید و با توجه به شرایط خود یکی از آن ها را برگزینید.

بهترین کتاب برای آیلتس
بهترین کتاب برای آیلتس

در زیر تعدادی کتاب که بهترین کتاب برای آیلتس هستند را معرفی کرده ایم :

این کتاب را به عنوان یکی از کتاب های برتر آیلتس می شناسند و همینطور برای خود خوانی بسیار کاربردی است. محتوا این کتاب متشکل از ۲۵ فصل بوده و درون آن تمرینات بسیاری قرار داده اند. شما عزیزان با کمک این تمرین ها در بخش گرامر قوی شده و نهایتا در آیلتس نمره بهتری به دست می آورید.

این کتاب مخصوص آموزش لغات است و در روند آماده سازی داوطلبان نقش موثری ایفا می کند. هر دو گروه داوطلبان آزمون علمی و عمومی می توانند این کتاب را خریداری کنند. یادگیری لغات زیاد باعث تقویت شما در تمام ۴ بخش آیلتس شده و موجب گستردگی دایره لغات می شود. کتاب Vocabulary for IELTS در دو نوع متوسطه و پیشرفته زیر نظر دانشگاه کمبریج ارائه شده است و هدف از چاپ آن آشنایی با لغات انگلیسی متنوع تری می باشد. ضمن اینکه در این کتاب موارد دیگری نظیر نمونه سوال و سایر مباحث مربوط به آیلتس آورده شده است.

این کتاب قویترین کتاب در زمینه لغات انگلیسی مخصوص آیلتس به حساب می آید. آموزش لغات در این کتاب به صورتی است که موجب پایداری لغات در ذهن شده و به یاد سپردن طولانی مدت آن ها کمک می کند. در این کتاب متون زیادی به همراه تمرین گنجانده شده است و همچنین لغاتی دارد که معمولا در آیلتس بکار می روند و همینطور سبک و شیوایی کتاب امکان خود خوانی را فراهم کرده است.

این کتاب نیز مانند کتاب Vocabulary for IELTSدارای دو نوع متوسطه و پیشرفته بوده و تحت نظر دانشگاه کمبریج به چاپ رسیده است. با توجه به سطح خود یکی از این دو نوع را انتخاب نمایید. درباره محتوا این کتاب بهتر است بدانید که تعدادی کلمه را در کنار یکدیگر قرار داده و آن ها را به جمله تبدیل می کند. این کتاب برای تقویت بخش Speaking بسیار کارآمد است و موجب تسلط بیشتر شما در مکالمه زبان انگلیسی می شود.

این کتاب آموزشی در دسته مهمترین کتاب های آیلتس قرار دارد. توضیحات و مباحث مطرح شده در مورد بخش های مختلف آیلتس در این کتاب کامل بوده و برای هر بخش بهترین متون را قرار داده اند. توصیه می کنیم این کتاب را حتما خریداری نمایید و با دقت شروع به خواندن مطالب مندرج در آن کنید.

بخش بندی کتاب The Official Cambridge Guide to IELTS پنج مرحله دارد که در زیر این مراحل را توضیح داده ایم :

مرحله 1) Listening

در این بخش ۸ فصل گنجانده شده است که طی یک سلسله مراتب اصولی به آموزش Listening می پردازد.

مرحله 2) Reading

در این مرحله مانند مرحله قبلی سوالات متنوعی ارائه می شود و نویسنده در قالب ۸ فصل نکته های آموزشی مهمی را گردآوری کرده است.

مرحله 3) Writing

این بخش برای دو آزمون علمی و عمومی آیلتس کاربرد دارد و شما را کاملا با این بخش آیلتس آشنا می کند. بخش نوشتن در آزمون هایAcademic و General با یکدیگر تفاوت داشته ولی هر دو مدل در این کتاب آورده شده است تا نیازی به تهیه چندین کتاب نباشد. ضمن اینکه این بخش مانند دو مرحله قبل از ۸ فصل تشکیل شده است و با پایان این ۸ فصل کاملا با بخش Writing آشنا می شوید.

مرحله 4) Speaking

مرحلهSpeaking این کتاب متشکل از ۴ فصل بوده و ۳ فصل آن را مخصوص آیلتس در نظر گرفته اند.

مرحله 5) تمرین

نمونه سوالات در این مرحله به ۸ تا می رسد. ۶ تا اول مخصوص داوطلبان آیلتس علمی بوده و دو تا پایانی را برای داوطلبان آیلتس عمومی در نظر گرفته اند.

  • Oxford Word Skills

از کتاب های محبوب در حوزه لغات به حساب می آید. با کمک این کتاب و سی دی آموزشی آن می توانید تلفظ درست هر لغت را یاد بگیرید. تلفظ درست برای کارشناسی که در بخش صحبت کردن از شما تست می گیرد مهم است بنابراین سعی کنید با مطالعه لغات زیاد و صحبت با لهجه انگلیسی نمره بیشتری به دست آورید.

  • Kaplan IELTS Premier with 8 Practice Tests

یکی از معتبرترین کتاب ها در حوزه آموزش آیلتس همین کتاب می باشد که معمولا توسط زبان آموزان خریداری می شود. این کتاب مانند کتاب The Official Cambridge Guide to IELTS یک کتاب کامل و درجه یک به حساب می آید و نویسنده برای هر بخش آن آموزش های ویژه ای در نظر گرفته است.

اولین بخش مربوط به توضیحاتی درباره آزمون آیلتس می باشد و بعد وارد مباحث آموزشی می شود. در این کتاب به ترتیب بخش های Listening، Reading، Writing و Speaking را قرار داده اند و همینطور در بخش های آخر نمونه سوالات و متون مربوط به Listening درج شده است.

[box type=”success” align=”” class=”” width=””]

برای دانلود کتاب جامع آموزش گرامر انگلیسی به زبانی ساده و قابل فهم بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

[button color=”red” size=”medium” link=”https://www.learnengli30.com/گرامر-رو-قورت-بده/” icon=”” target=”true”]گرامر رو قورت بده![/button]

[/box]

مطالب مرتبط:

نمونه برنامه ریزی آیلتس

شروع آیلتس از صفر

اثر انگشت در آزمون آیلتس

شرایط سنی آزمون آیلتس

مدرک آیلتس

امیدواریم با معرفی بهترین کتاب برای آيلتس بتوانید در آزمون آيلتس موفق شوید. ضمن معرفی بهترین کتاب برای آيلتس ما به شما خواندن کتاب گرامر رو قورت بده! هم حتما پیشنهاد می کنیم.

دیدگاهتان را بنویسید