تدریس خصوصی آیلتس

امروز با تدریس خصوصی آیلتس در خدمت شما عزیزان خواهیم بود.

تدریس خصوص آیلتس چه مزیتی دارد؟

تدریس خصوصی در هر زمینه ای باعث سرعت در یادگیری و کیفیت بهتر آموزش می شود به خصوص اگر بحث آیلتس در میان باشد اثربخشی فوق العاده ای را در یادگیری به وجود می آورد. در ادامه ابتدا کمی درباره تدریس خصوصی آیلتس و مزایا آن صحبت می کنیم و بعد به چند سوال مخاطبان گرامی پاسخ می دهیم. اما در کنار مزیت هایی که تدریس خصوصی آیلتس دارد این روش برای یادگیری آیلتس با هزینه زیادی همراه خواهد بود.

[button color=”pink” size=”medium” link=”https://www.xn--mgbtb3f1z.com/%DA%AF%D8%B1%D8%A7%D9%85%D8%B1-%D8%B1%D9%88-%D9%82%D9%88%D8%B1%D8%AA-%D8%A8%D8%AF%D9%87/” icon=”” target=”true”]دانلود گرامر رو قورت بده![/button]

 

تدریس خصوصی آیلتس

در زیر به افرادی که بهتر است تدریس خصوصی آیلتس را برگزینند پرداخته ایم :

 • اگر شامل آن دسته از داوطلبانی هستید که می خواهید در دانشگاه های درجه یک تحصیل کنید باید نمره خوبی از آزمون آیلتس بگیرید. بیشتر این دانشگاه ها که در جهان در دسته برترین ها قرار دارند فقط داوطلبانی را پذیرش می کنند که نمره آیلتس آن ها حداقل ۷ باشد و حتی برخی از آن ها فقط نمرات ۸ به بالا را تایید می کنند. بنابراین باید سطح کیفی خود را بسیار ارتقا دهید تا به خواسته خود برسید. برخی از داوطلبان با خودخوانی یا شرکت در کلاس های زبان انگلیسی به آن سطح بالا نمی رسند. پیشنهاد ما به این دسته از داوطلبان عزیز رجوع به تدریس خصوصی آیلتس است. این شیوه تدریس مزایا بسیاری دارد که در ادامه به آن ها می پردازیم.
 • دسته دوم مخاطبان که توصیه می کنیم به سراغ تدریس خصوصی آیلتس بروند افرادی هستند که زمان زیادی از درس به دور بوده اند و پیش زمینه قوی در زبان انگلیسی ندارند. خود خوانی برای این افراد به شدت مشکل بوده و همچنین کلاس های عمومی آموزشگاه ها زمان زیادی را می گیرد برای مثال چندین سال باید زمان در این کلاس ها صرف کرد تا سطح دانش زبان شما در حد آیلتس برسد.
 • دسته سوم که بهتر است به تدریس خصوصی آیلتس رجوع نمایند را افرادی تشکیل می دهند که زمان لازم برای حضور در کلاس های آموزشگاه زبان را نداشته و همینطور برای خود خوانی زمان کمی در اختیار دارند. برای مثال ممکن است داوطلب شاغل باشد یا دارای فرزند خردسالی بوده و در کل زمان زیادی برای رساندن خود به کلاس های عمومی را نداشته باشد. بهترین انتخاب برای این افراد استخدام یک استاد زبان درجه یک برای تقویت زبان انگلیسی در مدت زمان کمی می باشد.

در زیر مزایا تدریس خصوصی آیلتس ذکر شده است :

 • با تدریس خصوصی آیلتس، نقاط ضعف شما شناسایی شده و بیشتر بر روی آن کار می شود. استادی که برای تدریس خصوصی تعیین می گردد پس از پی بردن از سطح کیفی زبان آموز بلافاصله آموزش را شروع کرده و با استاندارد ترین روش های آموزشی تدریس را شروع می کند.
 • مدت زمان آموزش تدریس خصوصی نسبت به سایر آموزش ها کمتر است و شما در کمترین زمان بیشترین مباحث را یاد می گیرید.
 • محل آموزش به زبان آموز بستگی دارد. شما می توانید از استاد زبان انگلیسی بخواهید به منزل شما بیاید و در یک محیط کاملا آرامش بخش و بدون تنش یادگیری زبان را آغاز نمایید.
 • استاد خصوصی زبان انگلیسی از همه جوانب آیلتس مطلع بوده و بهترین کتاب ها و نمونه سوالات را برای داوطلبان گرامی ارائه می دهد و همینطور در روند آمادگی شما برای آزمون نسبتا سخت آیلتس نقش موثری خواهد داشت.
 • بخش Speaking شما با این شیوه خصوصی تدریس بیشتر تقویت می شود چرا که به صورت مداوم در حال صحبت به زبان انگلیسی با استاد خود هستید و این تدریس خصوصی آیلتس در مکالمه شما تاثیر مثبتی می گذارد و باعث می شود بهتر با تلفظ صحیح هر لغت آشنا شوید و به طور کلی تسلط شما بسیار ارتقا یافته و موجب می شود در بخش مکالمه آزمون عملکرد فوق العاده ای داشته باشید.
 • استادانی که در تدریس خصوصی به زبان آموزان خود آموزش می دهند از روش های متنوعی این کار را آغاز می کنند برای مثال در قالب بازی ها و مباحث لذت بخش این آموزش را انجام می دهند. به همین دلیل رغبت داوطلب زبان انگلیسی برای یادگیری بیشتر شده و در نهایت شانس موفقیت بالاتری نسبت به دیگر داوطلبان خواهند داشت.
 • به جزء مکان، ساعت تدریس خصوصی آیلتس به شما زبان آموزان عزیز بستگی دارد و می توانید هر زمان که وقت شما خالی بود کلاس زبان را برگزار نمایید.
 • در تدریس خصوصی بارها می توانید از استاد خود سوالات مختلفی را در هر تعداد که بخواهید بپرسید ولی در کلاس های عمومی به دلیل تعداد بیشتر زبان آموزان و کمبود وقت نمی توانید سوالات زیادی را مطرح نمایید.

در زیر نکات جانبی مهمی را درباره تدریس خصوصی ذکر کرده ایم :

در مورد تدریس خصوصی آیلتس نکته ای که مهم است انتخاب مدرس زبان انگلیسی می باشد. شما باید مدرسی را انتخاب کنید که دارای دانش بالایی بوده و همچنین سابقه درخشانی داشته باشد و اینکه بتوانید با آن فرد ارتباط خوبی برقرار نمایید.

انتخاب اشتباه مدرس برای تدریس خصوصی نه تنها به پیشرفت زبان آموز کمک نمی کند بلکه نتایج منفی خواهد داشت. برای مثال ممکن است باعث یادگیری اشتباه تلفظ لغات، معرفی منابع بی ارزش و بسیاری موارد دیگر شود به همین دلیل ابتدا تحقیق نمایید و بعد به سراغ استاد موردنظر خود بروید.

ضمن اینکه افراد سوء استفاده گر در مشاغل مختلف حضور دارند و شما عزیزان بعد از مطمئن شدن از پیشینه استاد زبان و کسب اعتماد لازم او را برای تدریس خصوصی به منزل خود دعوت نمایید.

سعی کنید محیطی از منزل خود را که برای آموزش استاندارد است و محل تردد افراد دیگر نمی باشد انتخاب کنید. محیط پر تنش باعث عدم تمرکز در شما و حتی در استاد زبان خواهد شد به همین دلیل انتخاب یک مکان مناسب برای یادگیری مباحث مختلف زبان انگلیسی بسیار مهم می باشد.

می توانید با کسب اجازه از استاد زبان، مکالمات میان خود و راهنمایی های استاد را ضبط نمایید و در آخر شب مباحث گفته شده را برای یادآوری مجدد گوش کنید. نوشتن مداوم مباحث باعث عدم تمرکز و خستگی شما می شود بنابراین از روش های جدید مانند ضبط صدا استفاده نمایید.

سخن پایانی اینکه در گذشته از تدریس خصوصی برای افرادی که مشکلات جسمی داشتند استفاده می شد ولی امروزه به دلیل نتیجه بخش بودن این شیوه تدریس مورد استقبال افراد زیادی قرار گرفته است به خصوص متقاضیان آیلتس به شدت از این روش استقبال کرده اند و موفق شده اند از طریق این روش نتایج درخشانی کسب نمایند.

[box type=”success” align=”” class=”” width=””]

برای دانلود کتاب جامع آموزش گرامر انگلیسی به زبانی ساده و قابل فهم بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

[button color=”red” size=”medium” link=”https://www.learnengli30.com/گرامر-رو-قورت-بده/” icon=”” target=”true”]گرامر رو قورت بده![/button]

[/box]

مطالب مرتبط:

بهترین روش یادگیری زبان

نمونه برنامه ریزی آیلتس

شروع آیلتس از صفر

اثر انگشت در آزمون آیلتس

شرایط سنی آزمون آیلتس

دیدگاهتان را بنویسید