خانه / دسته‌بندی نشده / شراء متابعين انستقرام

شراء متابعين انستقرام

شراء متابعين انستقرام

اینستاگرام یا همان برنامه ای که وقتی صفحه اش را باز می کنی با کلی کلیپ و عکس از هر نوعی که فکرش را بکنید روبرو می شوید، تبدیل به یکی از محبوب ترین برنامه های عصر حاضر شده است. به دلیل همین محبوبیت فوق العاده زیاد این اپلیکیشن، افزایش تعداد دنبال کنندگان در آن نیز یکی از معضلات جدی است که امروزه کاربران این برنامه با آن روبرو هستند. در این مقاله سعی شده است تا بهترین و جدید ترین متدهایی را که ممکن است افزایش فالور را برای شما در پی داشته باشد، به شما و تمامی علاقه مندان به این موضوع شفاف ساخته و با جزئیات کامل توضیح دهیم.

اگر به صورت رایگان می خواهید 1000 فالور فعال و ایرانی را  دریافت کنید فقط امروز می توانید سفارش دهید بر روی لینک زیر کلیک کنیدکتاب گرامر رو قورت بده!

آموزش صفر تا صد گرامر به زبانی ساده + مثال های کاربردی

دانلود کتاب

👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇

شراء متابعين انستقرام

arabicgram
arabicgram

 

سایت word stream که شعارش ساده ساختن راه تبلیغات است راه های مختلف و متفاوتی را در این زمینه ارائه کرده است که در ادامه چند مورد از این راه ها را برایتان آورده ایم.

1-لطفا خسته کننده نباشید

داشتن پیجی که محتوای آن قابل حدس است همچون فیلم نامه ای است که داستانی کاملا قابل پیش بینی دارد و اگر خیلی خوش شانس باشید ممکن است بیننده تا بیست دقیقه فیلمتان را تماشا کند. پیج خسته کننده نیز عاقبتی ناخوشایند همچون فیلم هایی با فیلم نامه ی ضعیف دارد. اگر محتوای پیجتان که شامل کلیپ ها و عکس های مختلف است چیزهایی را نشان دهد که بسیار قدیمی یا حتی به درد نخور هستند، مطمئن باشید نه تنها مخاطب جدیدی به شما اضافه نمی شود بلکه فالورهای قبلی نیز کم کم شما را آنفالو می کنند.
این روزها اکثر افراد به دنبال دو دسته پیج هستند: دسته ی اول پیج های سرگرمی و هیجانی و دسته ی دوم پیج های آموزشی که در موارد مختلف اعم از کسب و کار می توانند آموزش های مفیدی را به شما ارائه دهند. پس سعی کنید هر طوری که شده است خود را در میان یکی از این دو دسته قرار دهید تا پیجتان امکان رشد را داشته باشد.

2-شیوه ی اینستاگرامی خودتان را بسازید و توسعه دهید

ممکن است صاحب کسب و کار یا تجارتی باشید که می خواهید از طریق فضای مجازی آن را گسترش دهید.
اولین و مهم ترین کاری که می توانید انجام دهید، شناخته کردن و ثبت آن در ذهن مخاطبان است. بر فرض مثال یک شرکت آب میوه را در نظر بگیرید. این شرکت با عنوان های مختلف و به اشکال مختلفی حتی در عکس ها و ویدئوها نام برند خود را به کار می برد. به علت وجود هوش مصنوعی، موتورهای جستجوگر چه در اپلیکیشن های پیام رسان و چه در خود گوگل، می توانند این نام را در عکس ها پیدا کننده و آن را جز نتایج جستجو برایتان بیاورند.
پس تا اینجای کار مشخص شد، اول ساخت برند مخصوص به خودتان یا مخصوص به تجارت و کسب و کارتان و سپس گسترش و اشاعه ی آن در تمام تبلیغاتی که انجام می دهید و پست هایی که می گذارید.

3-توجه به اطراف

در صورتی که به دنبال فالورها یا مخاطبانی هستید که در اطرافتان باشند و یا حتی شهر یا منطقه ی خاصی را مدنظر دارید بهتر است میزان جستجو و تلاش خودتان را نیز بومی سازی کنید. برای این کار می توانید به راحتی به قسمت سرچ اینستاگرام رفته و شیوه ی سرچ را بر روی گزینه ی موقعیت مکانی یا location قرار دهید. با سرچ از این طریق محتوا و پست هایی برایتان نمایش داده می شود که در موقعیت مکانی مورد نظر شما ثبت شده است.
دو راه مختلف برای نشان دادن خودتان به افراد حاضر در آن منطقه دارید: اول آن که می توانید از طریق لایک کردن، کامنت گذاشتن و یا حتی فالو کردن آن اشخاص، خودتان را نشان دهید و روش دوم هم گذاشتن محتوایی مرتبط با اتفاقات و رویدادهای آن مناطق و همچنین استفاده از هشتک هایی است که مردم درباره ی آن موضوعات استفاده کرده اند. با این دو شیوه به راحتی می توانید تا فالورهای خاص خودتان را پیدا کنید.

4-چالش ساز شوید

ایجاد چالش این روزها طرفداران بسیاری پیدا کرده است و هر قدر هم که چالش شما جالب تر و هیجان انگیزتر باشد، نتایج بهتر، بیشتر و زیباتری را خلق خواهد کرد. این روزها مردم سرشان درد می کند برای چالش، تگ کردن دوستان و دعوت آن ها به چالش، خندین و داشتن تفریح. چالش ها این موقعیت را برای آن ها فراهم می کنند پس طبیعی است که طرفداران این موضوع تا این حد زیاد باشند و روز به روز نیز بیشتر هم بشوند.
اگر بتوانید در این بازار و موقعیت چالش های خلاقانه و قابل اجرا بسازید می توانید به سرعت خود را معروف کرده و یک شبه چند صد پله از مسیر پیشرفت و ترقی را طی کنید. حالا چالش های خلاقانه و قابل اجرا به چه معنی هستند؟ خلاقیت که تکلیفش مشخص است، ایده ای به کار ببرید که پیش از شما دیگران از آن استفاده نکرده اند و یا حداقل آن قدر استفاده نشده است که عدی شود و هیجانش را از دست بدهد.
یادتان باشد زمانی که خلاقیت به خرج می دهید باید توجه داشته باشید که

  • چالشتان توهین به جنس، قشر، شغل، قوم و قبیله، نژاد و…نباشد.
  • چالش مذکور باعث آزار و اذیت حیوانات و از بین بردن طبیعت نشود.
  • چالش باید به نحوی باشد که اکثریت افراد جامعه توان انجام آن را داشته باشند، نه اینکه فقط مختص گروه خاصی باشد، به طور مثال طوری نباشد که فقط صد نفر در کل دنیا قادر به انجام آن باشند.
  • چالش نباید به گونه ای باشد که انجام آن خطرات جانی یا مالی را متوجه انجام دهنده ی چالش و یا دیگران کند.

موارد دیگری هم هستند که می بایست در زمان به اجرا گذاشتن چالش و خلق یک چالش جدید رعایت شوند. با توجه به تمام موارد ذکر شده متوجه می شویم که خلق یک چالش جدید کار ساده ای نیست، اما در صورت رعایت کرد تمامی قوانین مربوط به آن می توانید آن را حتی خارج از مرزهای ایران نیز گسترده کنید و با هر بار که چالش شما برگزار می شود شما یک قدم به موفقیت نزدیک تر خواهید شد.

طبق نظرات سایت دیگری به نام hootsuite می توان از روش های دیگری نیز استفاده کرد که هر کدام اگر به درستی به کار بروند، می توانند بهترین نتیجه را برایتان فراهم کنند.

5-پست گذاری در زمان مناسب آن

مگر پست گذاری در اینستاگرام هم زمان دارد؟ خب هر وقت فالورها اینستاگرامشان را باز کنند متوجه پست های جدید ما می شوند و آن را می بینند دیگر. اما نه، ماجرا فقط به فالورهای کنونی شما مربوط نمی شود، بلکه در حال حاضر یکی از اصلی ترین اهداف شما افزایش فالور و اضافه کردن مخاطبان جدید به پیج خودتان است. آیا تا به حال توجه کرده اید که وقتی د قسمت اکسپلور اینستاگرام در حال پرسه زدن به دنبال پست ها هستید، و ناگهان یا به صورت اتوماتیک و یا به خاطر خوردن دست شما به دکمه ی رفرش صفحه ی سرچ رفرش می شود و پست های قبلی را دیگر نمی توانید پیدا کنید.
دقیقا پست گذاشتن در زمان مناسب به همین دلیل است، درست است که فالورهای فعلی تان پست شما را گم نخواهند کرد اما در مورد افرادی که حتی از وجود شما باخبر هم نیستند چه؟ اگر در زمانی که بیشترین تعداد کاربران در اینستاگرام فعال و آنلاین هستند پست خود را بگذارید مطمئن باشید میزان بازدید از پیجتان و همچنین افزایش فالور های پیجتان امری عادی و طبیعی خواهد بود و همچنین شانس دیده شدن پیج و پستتان نیز چندین برابر می شود.
ساعت هایی که کاربران بیشترین فعالیت را دارند در واقع همان ساعت های استراحت است، مثلا برای افرادی که سرکار می روند و شاغل هستند این تایم پس از اتمام کار روزانه تا ساعت نه الی ده شب است که افراد از تمام کارهای خود فارغ شده و تنها در حال استراحت هستند.

6-تعامل با دیگر برندها

فرض کنید کار شما در زمینه ی تولیدات و فروش انواع کفش است. شاید با خودتان فکر کنید که اولین و مهم ترین کار دوری کردن از پیج هایی است که محتوایی مشابه شما دارند زیرا گمان می کنید که ممکن است ایده هاو خلاقیت های جدید شما را بدزندن. اما من به شما می گویم که بهترین کار و مهم ترین کاری را که باید در وهله ی اول انجام دهید آن است که با پیج هایی که بیشترین شباهت و نزدیکی را به کار و تجارت شما دارند میزان ارتباط خود را افزایش دهید و حتی اگر می توانید با آن ها به یک تعامل برای تبادل تبلیغات و کمک به یکدیگر برسید.
داشتن تعامل و همکاری با پیج های مشابه خودتان فواید دیگری نیز دارد، یکی از این فواید آن است که پیج شما با داشتن ارتباط با آن پیج ها در لیست پیشنهادات اینستاگرام برای فالورهای آن ها نیز می رود، یعنی اینستاگرام کاملا مجانی برای شما تبلیغ می کند و مورد دوم آن است که با فالو کردن آن ها امکان آن که بتوانید فالورهای آن ها را جز فالورهای خود کنید نیز بسیار بیشتر می شود زیرا در ظاهر آن چیزی که پیدا است دو همکار خوب هستند که به هم کمک می کنند. پس از این فرصت نهایت استفاده را ببرید.

سایتی به نام اوبرلو نیز نظرات جالبی دارد که می تواند بسیار مفید و کاربردی باشد.

 


7-گوش به زنگ باشید

گوش به زنگ بودن در دنیای اطلاعات آیا معنی هم دارد؟ معلوم است که دارد. همیشه و در هر برهه ی زمانی یک سری اطلاعات و اخبار بوده اند که برای مردم بسیار با اهمیت تر از دیگر موضوعات هستند. اگر بتوانید این موضوعات را در جامعه ی خودتان و همچنین جامعه ی مخاطبان و فالوهای خودتان تشخیص دهید و به موقع و حتی زودتر از دیگر خبرگزاری ها آن اخبار را منتشر کنید مطمئن باشید که در مدتی بسیار کم به محبوب ترین پیج در این زمینه تبدیل خواهید شد و مردم به خاطر دستیابی به اطلاعات صد در صد درست و همچنین داغ و دست اول حتما شما را جز لست فالوینگ های خود نگه خواهند داشت.
به طور مثال امروزه در جامعه ی ما اخبار و اطلاعات بسیاری هست که برای مردم مهم است یکی از این اخبار مربوط به دنیای سیاست و تحریم ها و قیمت دلار است که روی تمام ابعاد زندگی انسان ها تاثیر گذاشته است یا بر فرض مثال فوت شدن استاد شجریان بزرگ یکی از خرهایی بود که برای مردم بسیار مهم است پس در صورت داشتن اخبار موثق و اطلاع رسانی آن به وسیله ی هشتک های مرتبط و مناسب می توانید به راحتی خود را مطرح کنید.

8-دعوت ضمیر ناخودآگاه مخاطبان به گفتگو

اینکه بتوانید پستی را بگذارید که فالورها و یا افرادی که به صورت تصادفی به پیج شما برخورد می کنند به صورت کاملا ناخود آگاه علاقه مند به پاسخ دادن به سوال شما شوند یک مهارت بسیار بزرگ است که بایستی از آن تا جایی که می توانید برای کسب کامنت های بیشتر و جنجالی تر استفاده کنید.
مثلا تصور کنید که پستی را با این مضمون گذاشته اید: “اگر به ده سال قبل برگردید آیاحاضرید با همسر کنونی تان ازدواج کنید؟” لحظه ای که این پست توسط مخاطب خوانده می شود مسلما خیلی از افراد جواب های بسیاری به ذهنشام می رسد و ناخودآگاه هم تشویق به جواب دادن و گذاشتن کامنت در زیر پست شما می شوند، کامنت و جواب خود را می گذارند و سپس به سراغ کامنت های دیگران می روند تا ببینند اوضاع دیگران از چه قرار است. همین چک کردن کامنت های دیگران باعث پیدا شدن نظرات جالب و شکل گیری یک ارتباط و مکالکه بین دو فرد فالور می شود، گاهی این مکالمه با یک لایک و یا یک گل تمام می شود، گاهی مسبب ایجاد خنده ی بیشتر در فضا شده، گاهی با یک دعوای بسیار بد و زننده مختومه اعلام می شود و گاهی هم جرقه ای برای خلق یک ایده ی جدید برای شما خواهد شد. هیچ وقت خواندن کامنت ها را فراموش نکنید.

حتما ببینید

تماس با ما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *